Nový model GND

24. 10. 2018

Představujeme Vám zcela nové sedlo GND, které je určeno především pro Off-road aplikace, tedy MTB, CX nebo Gravel biky.

Název nového modelu GND je odvozen od slova GROUND, tedy země, půda. Již název tedy odkazuje na zamýšlené použití v terénu. Sedlo je za tím účelem vybaveno potřebnými vlastnostmi. Tvarově vychází ze zkráceného oblíbeného silničního modelu Shortfit. Jeho skořepina používá zcela novou technologii Core zone, kdy ve skopřepině je díra, ale v povrchu sedla nikoli. Přední špička sedla je rozšířená a extra polstrovaná, aby umožnila lépe zvládat prudké výjezdy a zadní část je naopak zbavena zakulacení, aby se sedlo nezachytávalo ve sjezdech při pozici jezdce za sedlem. Boky sedla jsou pak vybaveny režnou vysoce odolnou tkaninou, která ochrání sedlo při pádech.
Na trhu budou kvalitativní úrovně Dynamic a Racing. V obou úrovních pak naleznete modely GND a GND-e, tedy s gelem a bez gelu.

Nové logo značky San Marco

11. 07. 2018

Společnost Selle San Marco se vrací v novém logu k historickému odkazu. Nové logo bylo prezentováno na Eurobiku 2018 v německém Friedrichshafenu.

Společně s novým logem uvedla na trh značka také podobu modelů na další sezónu 2019. O všech novinkách Vás budeme postupně informovat a počínaje říjnem budeme aktualizovat také nabídku na našich stránkách.

Nový DiMA Selector 2018!

12. 04. 2018

Připravili jsme pro Vás aktualizovanou verzi online DiMA Selectoru. Tento elektronický rádce Vám pomocí několika málo údajů o Vaší postavě dokáže poradit, u kterých sedel začít se svým výběrem.

Pro většinu z Vás je doporučeno jedno či více sedel první volby, u kterých byste měli začít se zkoušením a také další sedla, která by Vám mohla vyhovovat. Ideální je, když si s těmito údaji zajdete k některému z našich prodejců a zde si sedla vyzkoušíte.

Někteří naši prodejci disponují také měřícím přístrojem Smart Caliper, který dokáže pomocí němařených údajů podobně doporučit kategorii sedel, na kterou byste se měli zaměřit.

Přejeme Vám šťastný výběr Vašeho nového sedla! We Ride With You!

San Marco rozšiřuje svou účast ve WorldTour!

11. 11. 2017

Wanty Group-Gobert a 3T-Aqua Blue Sport jsou pro příští sezónu novými celky sponzorovanými sedly San Marco.

Zajímavý je zejména zcela nový irský celek 3T-Aqua Blue Sport, který bude sedlat nový model 3T Strada plně na kotoučových brzdách a se silniční verzí jednopřevodníku. SRAM se nechal slyšet, že silničáři jsou málo pokrokoví a že je to pouze otázka zvyku! Přejeme borcům z týmu, aby se jim zvykalo rychle a pohodlí jim dodala i sedla San Marco!

Modely 2018 představeny v Brně

29. 09. 2017

Ve středu 27.9. byly v Brně představeny nové modely a nástroje San Marco pro rok 2018. V nejbližší době bude aktualizována i naše nabídka na webu.

Pro další rok došlo ke zjednodušení systému sedel, názvy Regale a Concor zůstaly vyhrazeny historickým ikonám a uvedeny byly nové specializované modely jako ShortFit. Všechny novinky budeme postupně představovat a od nového roku je najdete také u našich obchodních partnerů na prodejnách.

Concor CarbonFX v testu 53x11

10. 08. 2017

Top verze sedla Concor v provedení CarbonFX prošla testováním v časopise 53x11 v jeho speciálu k Tour de France.

Celý článek naleznete k přečtení zde:
Minitest carbonového sedla Concor CarbonFX

Dlouhodobý test konceptu DiMA

06. 06. 2017

Systém výběru sedla DiMA prošel dlouhodobým testováním v redakci časopisu VELO. Sedla si prostřídali různí redaktoři po dobu 4 měsíců.

Pro test byli vybráni redaktoři různého zaměření od silničáře až po bikera, různé výkonnosti a test měl vždy dvě části – pocitový výběr jezdcem samotným a srovnání s doporučením DiMA selectoru. Podívejte se, jak test dopadl...

Celý článek si můžete prohlédnout zde.

Aspide Supercomfort

23. 05. 2017

Hledáte skutečně pohodlné sedlo v závodním hávu? Vyzkoušejte novinku Aspide Supercomfort!

Sedlo Aspide je nejúspěšnější model z celé nabídky San Marca a jako první dostalo verzi Supercomfort. Tato verze sedla by měla splnit očekávání i těch nejnáročnějších jezdců po stránce komfortu, přičemž si stále zachovává závodní povahu, netrpí nadváhou a kombinuje v sobě závodní karbonovou skořepinu s gelovými vložkami zajišťujícími maximální pohodlí.

Novinka TT/Tri - model SHOT!

03. 05. 2017

Počátkem tohoto roku uvedlo San Marco zcela nový model vhodný pro použití v boji proti chronometru či v individuálních disciplínách jako je triatlon.

Nový model SHOT je v provedení Dynamic (MANGANESE lyžiny a sklovláknem obohacená skořepina), ale nenechte se mýlit! Dosahuje vynikající váhy 215 gramů a dodá Vám oporu přesně tam, kde ji potřebujete. Špička sedla je zakrácena a má hluboký zářez pro úlevu citlivým partiím. Zadní část je naopak plochá a rozšířená tak, aby dodala v případě potřeby oporu sedacím kostem. Boky sedla jsou opatřeny plastovými chrániči a nemusíte tak mít o sedlo strach ani při transportu či manipulaci například v depu triatlonu.

Nová řada Dynamic 2017

28. 08. 2016

Osvědčené tvary závodních sedel Aspide, Mantra, Concor a Regale jsou od sezóny 2017 dostupné i v řadě Dynamic.

V provedení Dynamic byla doposud zatoupena pouze sportovně laděná univerzální sedla, která vyhovovala většině hobby jezdců. Od sezóny 2017 bude v tomto provedení k dispozici i celá řada závodních modelů, které budou vynikat výborným poměrem cena/výkon. Lyžiny ze směsi MANGANESE, tlumení Biofoam a povrchová úprava Silkfeel zajistí vlastnosti velmi blízké závodním provedením Racing a CarbonFX. Váhově se sedla řadí na špici cenově srovnatelné konkurence.

Zajímavosti a novinky

celý archiv

Nový model GND

24. 10. 2018 – Představujeme Vám zcela nové sedlo GND, které je určeno především pro Off-road aplikace, tedy MTB, CX nebo Gravel biky.

číst dále

Nové logo značky San Marco

11. 07. 2018 – Společnost Selle San Marco se vrací v novém logu k historickému odkazu. Nové logo bylo prezentováno na Eurobiku 2018 v německém Friedrichshafenu.

číst dále

Nový DiMA Selector 2018!

12. 04. 2018 – Připravili jsme pro Vás aktualizovanou verzi online DiMA Selectoru. Tento elektronický rádce Vám pomocí několika málo údajů o Vaší postavě dokáže poradit, u kterých sedel začít se svým výběrem.

číst dále