Selector

Pozn.: originální DiMA selector můžete najít na stránkách výrobce zde: http://www.sellesanmarco.it/en/dima/

DiMA je zkratka z Dimensional Mesh Analysis. Tento nástroj na podporu správného výběru sedla byl vyvinut na základě mnoha inženýrských studií a spolupráce s profesionály za celou dobu existence San Marca. Jeho cílem je co nejrychleji pomoci při výběru správné varianty sedla na základě několika srozumitelných a jednoduchých otázek.

Nástroj obsahuje 4 kroky, na jejichž základě Vám bude doporučen jeden či více modelů. Pokud si nejste u některých odpovědí jistí a nástroj Vám tak dává např. dvě varianty výsledku, doporučujeme kontaktovat některého z našich prodejců a zajistit si u něj vyzkoušení daných variant přímo na svém kole.

Pohlaví...
Muž
Žena
Postava...
Endomorfní
Mezomorfní
Ektomorfní
Ohebnost...
Malá
Střední
Velká
Postavení pánve...
Antevertní
Retrovertní

Zajímavosti a novinky

celý archiv

Nový model GND

24. 10. 2018 – Představujeme Vám zcela nové sedlo GND, které je určeno především pro Off-road aplikace, tedy MTB, CX nebo Gravel biky.

číst dále

Nové logo značky San Marco

11. 07. 2018 – Společnost Selle San Marco se vrací v novém logu k historickému odkazu. Nové logo bylo prezentováno na Eurobiku 2018 v německém Friedrichshafenu.

číst dále

Nový DiMA Selector 2018!

12. 04. 2018 – Připravili jsme pro Vás aktualizovanou verzi online DiMA Selectoru. Tento elektronický rádce Vám pomocí několika málo údajů o Vaší postavě dokáže poradit, u kterých sedel začít se svým výběrem.

číst dále