Selector

Pozn.: originální DiMA selector můžete najít na stránkách výrobce zde: http://www.sellesanmarco.it/en/dima/

DiMA je zkratka z Dimensional Mesh Analysis. Tento nástroj na podporu správného výběru sedla byl vyvinut na základě mnoha inženýrských studií a spolupráce s profesionály za celou dobu existence San Marca. Jeho cílem je co nejrychleji pomoci při výběru správné varianty sedla na základě několika srozumitelných a jednoduchých otázek.

Nástroj obsahuje 4 kroky, na jejichž základě Vám bude doporučen jeden či více modelů. Pokud si nejste u některých odpovědí jistí a nástroj Vám tak dává např. dvě varianty výsledku, doporučujeme kontaktovat některého z našich prodejců a zajistit si u něj vyzkoušení daných variant přímo na svém kole.

Pohlaví...
Muž
Žena
Postava...
Endomorfní
Mezomorfní
Ektomorfní
Ohebnost...
Malá
Střední
Velká
Postavení pánve...
Antevertní
Retrovertní

Zajímavosti a novinky

celý archiv

Nový DiMA Selector 2018!

12. 04. 2018 – Připravili jsme pro Vás aktualizovanou verzi online DiMA Selectoru. Tento elektronický rádce Vám pomocí několika málo údajů o Vaší postavě dokáže poradit, u kterých sedel začít se svým výběrem.

číst dále

San Marco rozšiřuje svou účast ve WorldTour!

11. 11. 2017 – Wanty Group-Gobert a 3T-Aqua Blue Sport jsou pro příští sezónu novými celky sponzorovanými sedly San Marco.

číst dále

Modely 2018 představeny v Brně

29. 09. 2017 – Ve středu 27.9. byly v Brně představeny nové modely a nástroje San Marco pro rok 2018. V nejbližší době bude aktualizována i naše nabídka na webu.

číst dále